Карнизи гіпсові стельові

Гіпсові карнизи

Декор стель буде акуратним, стильним і незабутнім, якщо йдеться про гіпсові карнизи. Такі вироби чудово маскують з’єднання стель і стін, формуючи строгість ліній та загальну атмосферу елегантності.

Карнизи відмінно підходять не тільки квартирам та будинкам, а й офісним та навіть складським приміщенням. Важливо правильно вибирати такий карниз, ґрунтуючись на стилі вашого приміщення, його призначенні та загальному інтер’єрі.

Чим карнизи із гіпсу відрізняються від інших декоративних елементів?

Гіпсовий карниз стель виступає елементом інтер’єру, що використовується для прикраси з’єднань стель і стін. Спочатку елемент мав утилітарну та практичну функцію. Карнизи маскують недоліки та неакуратні стики. Проте, і власними силами карнизи грають декоративну роль.

Гіпсові карнизи для стель багато століть використовуються людством. Раніше вони сприймалися лише як спосіб сховати недоліки стель та стін. Карнизи встановлювалися, щоб робити конструкцію стійкішою і перешкодити надходженню вологу всередину.

Зараз цей декоративний елемент люди набувають як частину дизайнерського комплексу. Універсальні та красиві – вироби білого кольору. Такі карнизи використовувалися повсюдно, вони популярні і зараз. Потрібно відзначити, що гіпс можна фарбувати в різні кольори. Зараз модно встановлювати срібні та позолочені карнизи. Також купуються карнизи, які розписані химерними малюнками, геометричними та рослинними мотивами.

Натуральний гіпс — гіпоалергенний матеріал, який багато років зберігає первозданний стан. Він не жовтіший, не темніє і не розвалюється. Гіпс не виділяє хімічні речовини.

Гіпс є ідеальним пластичним матеріалом, який дозволяє створювати будь-які декоративні елементи та фарбувати їх у різні кольори. Дизайнерам відкриваються можливості для створення різноманітних форм. Декор часто використовується, щоб оформити кути та візуально вирівняти їх. Карнизи допомагають вносити цікаві акценти в інтер’єр, створюючи елегантну та модну атмосферу.

Популярні різновиди карнизів із натурального гіпсу

Стельові карнизи все більш популярні і у випадку з приватними будинками, і для офісів і квартир. Вони можуть бути декоративними та світловими. У світлові карнизи легко сховати приховане світло. Такий підхід є вдалим дизайнерським рішенням. Приховане світло не відволікатиме на себе увагу, і дратуватиме власників приміщення. Найкраще встановлювати таку освітлювальну систему, якщо приміщення має невелику площу та низькі стелі. Кімната візуально стає більше, з’являється відчуття «легкості» та свободи.

Декоративні карнизи – це елементи з різними малюнками. Карнизи також бувають гладкі, арочні, рельєфні та прямі. З ними можна створювати стелі в кілька рівнів або поділити приміщення на окремі зони.

Можна придбати будь-які варіанти гіпсових карнизів. Вибір повинен залежати від загального інтер’єру та його колірних акцентів. Кожному стилю властиві власні декоративні елементи. Бароко – класичний інтер’єрний стиль, що широко використовує карнизи з гіпсу. У бароко карнизи мають малюнки ангелів, сувоїв, смолоскипів та лаврових вінків.

Для модерну не властиве використання гіпсових карнизів. Однак все частіше сучасні дизайнери вважають за краще встановлювати такі елементи, навіть створюючи сучасний стиль приміщення. Зараз модна еклектика та змішання стилів, тому відкривається великий простір для фантазії.

Гіпсові елементи легко ремонтувати і реставрувати. Гіпс – абсолютно натуральний матеріал, що продається за помірною вартістю. Ми маємо величезну кількість шаблонів, які дозволяють нашій компанії пропонувати клієнтам найбагатший вибір ліпних виробів.

Робота з нашою компанією

Ми розуміємо, скільки переваг у гіпсу, з любов’ю ставимося до нього і пропонуємо клієнтам різні вироби з цього матеріалу. Наші вироби довговічні та надійні. Ви можете вибрати із величезного асортименту саме те, що вам дійсно потрібно.

Високий рівень майстерності та сучасні інструментальні комплекси дозволяють нам створювати:

  • Колони,
  • Панно,
  • Молдінги,
  • Арки,
  • Карнизи,
  • Барельєфи,
  • Розетки,
  • Плінтус,
  • Накладки на каміни та багато іншого.

«NIKAS» — майстерня ліпного декору, яка протягом багатьох років створює висококласні гіпсові елементи. Наша команда кожне замовлення створює відповідально та творчо підходить до справи. У штаті працюють талановиті дизайнери, умілі майстри та уважні менеджери.

Нашими принципами роботи є чесність, помірність цін та висока якість кожного декоративного елементу. Фахівці дотримуються термінів виготовлення продукції. Даємо гарантію, що ви отримаєте практичні, красиві та надійні вироби, які довгі роки будуть тішити вас!

Вам также может понравиться

About the Author: admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *