Google закликає користувачів Chrome терміново оновити свої браузери

У браузері вже всьоме за цей рік виявили критичну вразливість.

Пошуковий гігант Google випустив термінове оновлення для свого браузера Google Chrome , яке усуває вразливість нульового дня, що використовується в атаках.

Це вже сьома вразливість нульового дня Google Chrome за цей рік, повідомляє Bleeping Computer.

Зазначається, що вразливості CVE-2022-3723 надали найвищий рівень небезпеки. Вона є багом в движку Chrome V8 Javascript, який виявили аналітики Avast. Компанія не надала точних деталей уразливості з міркувань безпеки – це дає користувачам Chrome достатньо часу для оновлення своїх браузерів.

Оновити Google Chrome можна через Установки — Про Chrome. Браузер повинен оновитися до версії 107.0.5304.87/88 на Windows, Linux та «маку». Користувачам Edge, Brave, Opera та інших браузерів, що працюють на движку Chromium, також рекомендують перевірити оновлення програми.

Chrome скоро перестане підтримувати Windows 7 та 8.1

Google збирається припинити сумісність свого фірмового браузера із застарілими операційними системами Windows 7 та 8.1 із релізом версії Chrome v110. Попередньо вона вийде 7 лютого 2023 року.

До речі, старі версії браузера, як і раніше, продовжать працювати на комп’ютерах із «сімкою» та «вісімкою», але оновлень вони отримувати більше не будуть, у тому числі пов’язані з безпекою.

Вам также может понравиться

About the Author: admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *